شنبه, 27 بهمن 1397
عنوان : دوره آموزشی بهره وری نیروی انسانی در خراسان رضوی برگزار می شود.
کد خبر : ۱۱۱۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ 
ساعت : ۱۵:۱۱:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دوره آموزشی بهره وری نیروی انسانی(مدیریت بهره وری) با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، معاونین، روسا و کارشناسان اداره کل در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی مهندس مهدی کاملان مشاور مدیر کل و نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی استان در رابطه با این دوره گفت: منابع انسانی اعم از مدیران و کارکنان با ارزش‌ترین سرمایه‌های هرسازمانی محسوب می‌شوند و رسالت سازمان ها نیز ایجاد فرصت مناسب برای رشد و افزایش بهره‌وری این نیروها می باشد. در همین راستا این دوره آموزشی با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی و مدیریت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را افزایش بهره وری سازمانی و افزایش دانش و اطلاعات کارکنان عنوان کرد و افزود: بهره وری نیروی انسانی مهم ترین دغدغه مدیران هرسازمانی به حساب می آید و عوامل زیادی در ارتقای بهره وری نیروی انسانی موثرند که تا حد امکان باید آنها را شناسایی کرد.

کاملان افزود: با پیگیری های انجام گرفته و اخذ مجوز از موسسه کار و تامین اجتماعی دوره آموزشی 24 ساعته بهره وری نیروی انسانی(مدیریت بهره وری ) از امروز، (سه شنبه)، 25 آذر ماه شروع شده و تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است تدریس مباحث این دوره آموزشی توسط سید محمد علوی از پارک علم و فناوری استان انجام شد و در آن مباحثی همچون مولفه های موثر بر بهره وری نیروی انسانی، تحلیل روش الگوی بهینه، عوامل انگیزشی، توانمندسازی و شیوه رهبری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0