چهارشنبه, 30 آبان 1397
رو عنوان : رئیس موسسه کار و تأمین اجتماعی:
عنوان : دانشجویان رشته های هنری در زمینه كارآفرینی موفق ترند
کد خبر : ۸۹۰
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ 
ساعت : ۱۳:۱:۴۰

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی در آئین انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با دانشگاه هنر اسلامی تبریز با اشاره به جایگاه دانشگاه ها در موضوع کارآفرینی اظهار کرد: رشته های هنری از این جهت در کارآفرینی موفق ترندکه رگه هایی از خلاقیت در دانشجویان هنر وجود دارد.

دکتر محمدرضا سپهری بر ضرورت توجه به امر کارآفرینی و بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندیهای جوانان تاکید کرد و افزود: کارآفرینی چیزی جز شکوفایی و مدیریت استعداها نیست و فرآیندی است که شامل کشف،  خلق و بهره برداری از فرصت هاست که نهایتا ارزش ایجاد می کند.

دکتر سپهری بحث کارآفرینی را ضرورت جامعه اسلامی امروز عنوان نمود و افزود: قبل از تاسیس دانشگاه های مدرن و نوین دنیا، ایرانیان در رشته های مختلف از جمله بناهای تاریخی، نقاشی مساجد، فلز، شیشه و قالی بافی هنر دیرینه خود را نشان دادند.

دکتر سپهری با اشاره به پیشینه تاریخی آذربایجان ابراز امیدواری کرد: با استفاده از گنجینه تاریخی که در تمدن ایران زمین دارد و با این پایه های که در انقلاب اسلامی شکل گرفته بتوانیم هنر اسلامی را احیا، ترویج، گسترش و توسعه دهیم.

وی با مثبت اریابی کردن انعقاد این تفاهم نامه خاطرنشان ساخت: آموزش، نقس اساسی در کارآفرین شدن افراد دارد به ویژه در دانشگاه هنر که دانشجویان خلاق و مبتکری در آن تحصیل می کنند.

لازم به ذکر است مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با دانشگاه هنر اسلامی تبریز روز پنجشنبه، 21 دی ماه برگزار شد و با انعقاد این تفاهم نامه، فارغ التحصیلان رشته های مختلف هنری دانشگاه می توانند از پوشش های مالی و تسهیلات مناسب بهره مند شوند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0