چهارشنبه, 27 دی 1396
عنوان : دوره توانمندسازی اعضای مراجع حل اختلاف استان مركزی برگزار شد
کد خبر : ۴۷۳
تاريخ :
 ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ 
ساعت : ۱۳:۲۶:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در راستای افزایش کیفیت و کارآیی دانش نمایندگان کارفرمایان و کارگران در مراجع حل اختلاف و تشخیص و به روز نمودن دانش و استفاده و هم افزایی از تجربیات آنهادوره آموزشی مراجع حل اختلاف برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ناصر شیخی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در خصوص دوره مذکور گفت:  معاونت روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، دستور العمل شماره 39 روابط کار را  به استانها ابلاغ نموده اند که در این دستورالعمل گذراندن دروس قرارداد کار ، شرایط کار و آیین دادرسی کار برای عضویت در مراجع حل اختلاف و تشخیص لازم و ضروری است .

وی ادامه داد : این دوره به میزان 48 ساعت آموزشی می باشد که در این اداره کل پس از هماهنگی ها و برنامه ریزیهای  به عمل آمده  ، از ابتدای آبان ماه سال جاری ، دوره های آموزشی در چهارگروه برنامه ریزی و شروع شد.

شیخی گفت: نمایندگان کارفرما و کارگر در شهرستانهای اراک و شازند در قالب دو گروه در شهرستان اراک و نمایندگان کارفرما و کارگر در شهرستانهای خمین ، دلیجان و محلات در قالب یک گروه در شهرستان محلات و نمایندگان محترم کارفرما و کارگر در شهرستانهای ساوه ، زرندیه و تفرش نیز در قالب یک گروه در شهرستان ساوه ، دوره آموزشی دروس قرارداد کار ، شرایط کار و آیین دادرسی کار را گذرانده اند که  آزمون این دوره در روز چهارشنبه مورخ 4 آبانماه سال جاری با حضور 64 نفر برگزار شد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی اضافه کرد این دوره آموزشی به همت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی و مؤسسه کار و تأمین اجتماعی طراحی ، برنامه ریزی و اجرا شده است .

وی گفت: اسامیو نمرات اخذ شده به مؤسسه کار و تأمین اجتماعی اعلام خواهد شد ؛ و برای افرادی که از سقف 100 امتیاز حداقل 60 امتیاز را کسب نموده باشند ؛ گواهینامه معتبر صادر خواهد شد.

ایشان در پایان ابراز امیدواری کردند ؛ که بتوانیم با ارائه آموزشهای کاربردی ، کیفی و به روز سطح خدمات رسانی به مردم شریف استان مرکزی را بالا برده و  شهروندان عزیز رضایت کامل را از خدمات این اداره کل داشته باشند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0