چهارشنبه, 27 دی 1396
عنوان : نمایندگان مراجع تشخیص و حل اختلاف اصفهان از دوره های آموزشی استقبال می كنند
کد خبر : ۵۰۶
تاريخ :
 ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ 
ساعت : ۱۴:۵۷:۳۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از استقبال نمایندگان مراجع تشخیص وحل اختلاف استان در برگزاری دوره های آموزشی آیین دادرسی کار خبرداد.

محسن نیرومند در بازدید از دوره آموزشی نمایندگان هیأت تشخیص ویژه شهرستان اصفهان گفت: نمایندگان مراجع حل اختلاف و تشخیص بیش از سال های گذشته از دوره های آموزشی استقبال کردند و علاقمندی خود را با پرسش وپاسخ از قرارداد کار، شرایط کار و آئین دادرسی کار نشان دادند.
وی افزود: 9دوره آموزشی ویژه مراجع تشخیص و حل اختلاف در سطح استان در نظر گرفته شده که در حال حاضر ششمین دوره در حال برگزاری است و نزدیک به 160 نفر آموزش دیده اند.
نیرومند همچنین گفت: اعضای شرکت کننده در دوره ها می توانند پیشنهادات خود را در فرم ارزشیابی که آخر دوره ارائه می شود اعلام نمایند تاپس از بررسی پیشنهادات کاربردی در دوره های بعدی اعمال گردد.
نماینده مؤسسه کار و تأمین اجتماعی در استان اصفهان که در این بازدید حضور داشت، ارتقاء دانش وآگاهی درحوزه روابط کار را هدف مؤسسه کار وتأمین اجتماعی از برگزاری دوره های آموزشی ویژه مراجع تشخیص و حل اختلاف دانست.
منصوره سلیمانزاده همچنین گفت: اعضا و نمایندگان مراجع تشخیص وحل اختلاف جهت اطلاعات بیشتر درحوزه دانش اجتماعی کار می توانند به سایت مؤسسه کار و تأمین اجتماعی به آدرسwww.issi.ir مراجعه کرده و با انتشارات مؤسسه کار و تأمین اجتماعی آشنا شوند.
وی افزود: متقاضیان خرید انتشارات مؤسسه کار و تأمین اجتماعی در استان اصفهان نیز می توانند به روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی واقع در هتل پل ابتدای بلوار آیینه خانه مراجعه و یا با شماره تماس 36670118 تماس حاصل نمایندبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0