جمعه, 28 مهر 1396
رو عنوان : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
عنوان : تخصیص بودجه اشتغال در سال ٩٦ با گرایش تعاون است.
کد خبر : ۶۴۰
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ 
ساعت : ۱۲:۳۶:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: تخصیص بودجه اشتغال در سال ٩٦ با گرایش تعاون است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، دکتر علی ربیعی در  نشستی  با حضور مهندس کلانتری معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در امور تعاون ، دکتر ابراهیم صادقی فر سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان بخش تعاون درکشور در محل وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی برگزار شد در جریان مسائل ،مشکلات و پیشنهادهای مدیران عامل اتحادیه ها و تعاونی ها و اتاق تعاون قرار گرفت.

وی از فعالان حوزه تعاون خواست تا فعالیت های خود را در اشکال جدید و به سمت زمینه های جذابی نظیر گردشگری ،فن آوری اطلاعات و ارتباطات و ... با تعداد اعضای بیشتر، فعال تر و پویا تر و خلاقانه تر پیش ببرند.

دکتر ربیعی اشاره کرد : خوشبختانه  حوزه  تعاون جایگاه خود را پیدا کرده و در حال حاضر تعاون در کشور ما به یک بلوغ رسیده است .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار تکرار این نشست در ماه آینده شد و گفت : بخش تعاون باید با تعامل با دانشگاه ها ، فعالیت های علمی و استفاده از نخبگان و  پیش بران متخصص همراه شود تا به نتایج مطلوب برسد .

دکترربیعی تصریح کرد : دولت دکتر روحانی رویکرد مناسبی  نسبت به بخش تعاون دارد و در هیچ دورانی به این اندازه ارتباط نزدیکی میان بخش های دولتی و تعاونی ها، اتحادیه ها و اتاق تعاون برقرار نبوده است .
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار گفت و گوهای نخبه محور و تقویت تالار گفت و گوی تعاون شد و افزود : تعاونی ها در میان مردم  همواره خوش نام هستند و می توان از این مزیت برای رشد آن ها استفاده کرد .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0