جمعه, 3 آذر 1396
رو عنوان : معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
عنوان : نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی برگزار می شود
کد خبر : ۶۴۲
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ 
ساعت : ۱۲:۴۶:۴۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برپایی «نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی» در یکشنبه آینده، آغاز خبر داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی از روز یکشنبه 24 بهمن آغاز و تا روز سه شنبه 26 بهمن در مصلای امام خمینی (ره) ادامه خواهد داشت. 
وی با بیان اینکه تمام اطلاعات نمایشگاه و معرفی هلدینگ ها و بنگاه های شرکت کننده در سایت www.pefundex.com  وجود دارد افزود: بستر سازی مقدمات پیشبرد برنامه توسعه اقتصادی کشور با رویکرد اقتصاد مقاومتی و  گردهمایی هدفمند فعالان اقتصادی و ایجاد توسه زمینه های همکاری مشترک و هم افزا از اهداف این نمایشگاه است. 
وی در ادامه ایجاد زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی در پروژه های پیش رو و ارائه تصویری کلان و نقشه حضور و فعالیت بنگا ه های صندوق های بازنشستگی در چرخه ارزش افزوده را از دیگر اهداف این نمایشگاه خواند و خاطر نشان کرد: تجمیع ظرفیت ها و حلقه های علمی، صنعتی و بازرگانی موثر بر اقتصاد کشور نیز در این نمایشگاه برای ما حائز اهمیت است. 
دکتر میرزایی گفت: 3 کتاب برای نمایشگاه آماده سازی شده است که یکی کتاب نمایشگاه است که دوازده صنعت شرکت کننده در نمایشگاه و صنایع آنها در آن معرفی شده، یکی کتاب هلدینگ  است که ظرفیت های هلدینگ ها را معرفی کرده و دیگری کتابی است که  به معرفی بسترهای سرمایه گذاری و فعالیت بنگاه ها می پردازد. 
معاون امور اقتصادی وزیر کار گفت: در روز اول این نمایشگاه پس از افتتاحیه ، نشست های رو در رو و کارگاه های تخصصی در موضوعات بخشی برگزار و بازدید تخصصی فعالان اقتصادی و هیئت تجاری برگزار می شود و روز دوم آن به بازدید جمعی از سفرا و وابسته های بازرگانی ، بازدید تخصصی فعالان اقتصادی و هیئت تجاری و برگزاری همایش اقتصاد ایران تعلق دارد . 
وی افزود: در روز سوم یعنی 26 بهمن ماه با حضور ریاست جمهوری و معاونین وی رونمایی از شاخص ترین پروژه ها و طرح های آماده بهره برداری هلدینگ های تابعه صندوق های بازنشستگی صورت می گیرد.  
دکتر میرزایی در ادامه گفت: همزمان با بازدید رئیس جمهور در سراسر کشور چند پروژه مربوط هلدینگ های صندوق های بازنشستگی کشور افتتاح می شود  که خط دوم تولید فولاد خراسان برای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و همچنین تولید فولاد در شرکت صبا فولاد خلیج فارس ، صبا فولاد بندر عباس ، شرکت فولاد ابرکروه، داروسازی رازک در تهران که مربوط به صندوق بازنشستگی کشوری است ، کشتی سازی اروندان مربوط به هلدینگ تامین و همچنین سامانه هوش تجاری بی آی که مربوط به شستا است ، افتتاح می شود.
وی تاکید کرد بنگاه های صندوق های بازنشستگی کشور بنگا های شفافی هستند  و فعالیت هلدینگ ها و بنگاه ها و نشان دادن آنها در این نمایشگاه نشان دهنده شفافیت آنهاست. 


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0