جمعه, 28 مهر 1396
رو عنوان : معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
عنوان : باید همه باهم تعاون را گسترش دهیم
کد خبر : ۶۴۳
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ 
ساعت : ۱۲:۴۹:۴۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

معاون وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در امور تعاون ارائه خدمات در حوزه های شهری ، آب و فاضلاب و مسکن روستایی، آب و برق رسانی در بخش کشاورزی، پرورش ماهی و شیلات، بهینه سازی مصرف انرژی ،مشارکت در شهرک های گلخانه ای و...را از افق های پیش روی فعالیت تعاونی ها برشمرد و تاکید کرد:بايد همه باهم ب همکاری یکدیگر تعاون را گسترش دهیم. 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مهندس سیدحمید کلانتری در نشستی که باحضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان تعاونی ها در محل وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی برگزار شد، گفت:  فعالیت تعاونی ها هیچ گاه محدود به تعدادی بنگاه اقتصادی کوچک با منابع محدود نیست و می توانند کإرهای بزرگی انجام دهند.
وی اظهار کرد: با توسعه تعاونی های تامین نیاز و صنفی می توان علاوه بر ارتقای خدمات به برند سازی و توسعه اشتغال نیز دست یافت.
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در امور تعاون ،کوچک سازی دولت را یکی از وظایف تعاونی ها دانست و گفت : همکاری ،"تعاون در تعاون "و رفاقت دربخش تعاون باید موج بزند .
وی بر وحدت و یکپارچگی فعالیت ها و دوری از حاشیه پردازی در بخش های مختلف تاکید کرد.
مهندس کلانتری در بخش دیگری از سخنان خود گفت : تعاون در کشور ما در حال گذراندن دوران رشد و بلوغ خود است و امید می رود که با حضور پر رنگ تعاونگران این رشد و شکوفایی به خوبی و با قوت ادامه پیدا کند.
معاون امورتعاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از نمایندگان بخش تعاون کشور خواست با ظرفیت های موجود درکوچک سازی دولت مسئولیت بپذیرند و باری را از روی دوش دولت بردارند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0