جمعه, 28 مهر 1396
رو عنوان : قائم مقام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
عنوان : نهادینه سازی فرهنگ مطلوب سازمان در پیشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان موثر است.
کد خبر : ۶۴۸
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ 
ساعت : ۱۳:۲۹:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رییس موسس کار و تامین اجتماعی در دوره آموزشی فرهنگ سازمانی در خراسان جنوبي گفت: نهادینه سازی فرهنگ مطلوب سازمان در پیشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان موثر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، دكتر محمدرضا سپهری بنیانگذاران، مدیران عالی ، همکاران و محیط را از عوامل موثر در فرهنگ سازمان برشمرد و افزود:سبک انجام کارها نیز بر فرهنگ سازمانی تاثیر گذار است و انجام کارسنجی و زمان سنجی در فرایند تسهیل امور و تحول و ارتقای فرهنگ سازمانی نقش اساسی ایفا می کند .

وي فرهنگ قوی سازمانی را از فاکتورهای مهم در کسب مزیت های رقابتی خواند و گفت : هماهنگی و هم پوشانی در فرایند مدیریت فرهنگ سازمانی و مدیریت استراتژیک ضروری است .

سپهري تسهیل گری را از مهمترین وظایف و رسالت های سازمان های دولتی دانست و ادامه داد: مدیران سازمان باید توان کنترل تغییرات فرهنگی در رسیدن به وضعیت مطلوب را مد نظر قرار دهند. همچنین نهادینه سازی فرهنگ مطلوب در سازمان در پیشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان موثر خواهد بود .
رییس موسسه کار و تامین اجتماعی در بیان ویژگی های سازمان مطلوب گفت : سازمان در ماهیت، اسلامی؛ در نگرش، مردمی؛در ساختار، علمی؛ در رفتار، مشارکت جو و نوآور؛ در عملکرد، پاسخگو به مردم و در نتیجه، بهره ور باشد .

لازم بذکر است دوره آموزشی فرهنگ سازمانی در قالب 6 ساعت آموزشی برای کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی برگزار شد .


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0