سه‌شنبه, 28 اسفند 1397
  • ساعت : ۹:۵:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ 
  • کد خبر : ۱۰۵۵
آمارنامه سال 1396 وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعی منتشر شد
مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آمارنامه سال 1396را منتشر کرد.
آمارنامه سال 1396 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی منتشر شد
مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آمارنامه سال 1396 را منتشر کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این مرکز در راستای اهداف و وظایف قانونی خود و عملیاتی کردن بند «11» سیاست‌های کلی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر شفاف‌سازی و به‌هنگام‌سازی آمار و اطلاعات هر ساله آمار و اطلاعات را در زمینه‌های مختلف تعاون، کار و رفاه اجتماعی و... جمع آوری کرده و به منظور رفع نیاز های سیاست‌گذاران، برنامه ریزان، پژوهش‌گران و فعالان آماری " آمار نامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی " را تهیه می کند.
این آمارنامه به عنوان مرجع معتبر ،  مجموعه ای از جداول آماری  با قابلیت سری زمانی، ثبات تولید و مقایسه پذیری جداول آماری ، در زمینه های مرتبط با اهداف و ماموریت های وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی بوده و شامل 10 فصل است .
 آمارهای بودجه و منابع انسانی،  جمعیت و نیروی انسانی، تعاون، روابط کار و امور فرهنگی اجتماعی، رفاه اجتماعی،  پولی و مالی،  آمارهای اقتصادی ،  آموزش و پژوهش،  کارگاه‌های صنعتی، معدن و کشاورزی  و  آمارهای بین‌المللی سرفصل های این مجموعه آماری هستند.   
گفتنی است نسخه الکترونیکی این مجموعه همانند سال های قبل از طریق وب سایت تخصصی این مرکز به نشانی www.amarkar.ir  بخش محصولات-نشریات ادواری-آمارنامه) قابل دسترسی بوده و نسخه چاپی آن به زودی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.2.0
    V5.3.2.0