پنج‌شنبه, 25 مهر 1398
  • ساعت : ۱۶:۵۹:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ 
  • کد خبر : ۱۲۵۸
سومین جلسه كار گروه تخصصی راهبری و هماهنگی در سیاستگذاری برگزار شد
سومین جلسه کار گروه تخصصی راهبری و هماهنگی در سیاستگذاری دوشنبه اول مهرماه 98 در محل دبیرخانه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی با حضور اعضاء برگزار گردید

سومین جلسه کار گروه تخصصی راهبری و هماهنگی در سیاستگذاری دوشنبه اول مهرماه 98 در محل دبیرخانه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی با حضور اعضاء برگزار گردید.
 آقای دکتر سپهری رئیس کارگروه و دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی با تبریک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها به تبیین دستور جلسه پرداخته و خواستار مشارکت فعال تر اعضا در مباحث مطروحه شدند و بر اهمیت ارتباط آموزش با دنیای کار و اشتغال تاکید نمودند. سپس آقای باجولوند نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارش مبسوطی از چهل و پنجمین دوره مسابقات جهانی مهارت در کازان روسیه (2019) را ارائه نمودند و در ادامه آقای مهندس آزاد در خصوص چارچوب نظام صلاحیت حرفه ای مطالبی را ارائه کردند. در زمینه تغییرات بودجه آموزش های مهارتی در سال 1399 نیز مطالبی توسط خانم پورصادق نماینده سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه گردید. در خاتمه چارچوب نظام صلاحیت حرفه ای و گزارش مسابقات جهانی مهارت و اختصاص ردیف بودجه ای برای امور دبیرخانه شورا جهت ارائه به شورایعالی به تصویب رسید.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.2.0
    V5.3.2.0